Susannin životopis

10. ledna 2014 v 0:12 | Susanne |  Susanne
Susanne Sarah Hembrey


Narozena: 24.4.1984, Londýn

Bydliště: Menší město u moře - Sheringham (adresa: Warwick Street 424, Sheringham). V domě bydlí s mamkou, tátou, babičkou, sestrou a jejím přítelem.

Vzhled: Na její věk menší (kolem 145cm) a hubená postava, působí křehkým dojmem. Má zářivě modré oči (po babičce) a dlouhé, lehce zvlněné, tmavě hnědé vlasy. Je až děsivě posobná své sestře a matce.
Obléká se do všech možných barev, povětšinou dost výrazných, ale nikdy tak, aby to vypadalo nevkusně.

Povaha: Když chce, dokáže být velmi klidná, pozorná a pracovitá. Jenže jí se nechce. Je dost komunikativní, akční a společenská, proto nemá problémy se seznamováním. Také musí vždy všechno prozkoumat, hlavně když je to zakázané. Díky její poněkud prudčí povaze se snadno urazí nebo naštve, ale rychle ji to přejde. I když by se někdy zdálo, že je namyšlená, tak není. Dokáže uznat svou chybu, přijmout kritiku a hlavně pomáhat svému okolí, když je třeba.

Rodina:
Matka - Sarah, rozená Brownová, narozena 29.10.1954 v Londýně. Čarodějka z mudlovské rodiny, studovala v Bradavicích v Mrzimoru. Dříve pracovala jako úřednice na Ministerstvu kouzel, ale po odchodu na mateřskou se Susan si ještě nenašla práci, nechce jít pracovat k mudlům. Nemá sourozence.
Má normální postavu, o trochu vyšší než Clara, hnědé vlasy, které postupem času zkracuje, a tmavě zelené oči (stejné jako Clara a děda). Kolem úst se jí od častého úsměvu tvoří jemné vrásky.

Otec - David, narozen 16.8.1950 v Bielfeldu. Mudla, lékárník, kvůli lépe placené práci se rodina na podzim roku 1991 přestěhovala do Sheringhamu. Původem Němec, v 18 letech odešel kvůli špatným vztahům od rodiny do Anglie, kde v Londýně potkal Sarah. Má mladší sestru Kate, o které neměl až do roku 1991 žádné zprávy, proto ani nevěděl, že je z ní kouzelnice a má syna Jerryho.
Je vysoký a hubený, má černé vlasy i oči. Při mluvení je občas slyšet jeho německý přízvuk.

Sestra - Clara, narozena 4.6.1976 v Londýně. Do roku 1994 studovala v Bradavicích v Mrzimoru. Byla úspěšnou studentkou, prefektkou, primuskou a kapitánkou famfrpálového týmu. Po škole se rozhodla dát na dráhu profesionální hráčky famfrpálu a vzali ji do druholigového týmu Kohouti z Durhamu, kde hraje na postu chytačky.
Je středně vysoké a hubené postavy, má tmavě zelené oči a dlouhé tmavě hnědé vlasy s na stranu střiženou ofinou, které si přebarvila na tmavě modro. Je až děsivě podobná Sarah i Susan.
Se Susan má velmi dobrý vztah, je pro ni vzorem a chodí za ní se všemi svými problémy a otázkami. Pořád spolu sdílí jeden pokoj, což se Susan nelíbí, protože tam s nimi bydlí i Clařin přítel Anthony.

Babička - Beatrice Brownová, rozená Trentonová, matka Sarah, narozena 28.12.1927 poblíž Londýna. Mudla, s kouzelnickou společností se běžně setkává od doby, co dostala Sarah dopis. Manžel Alan Brown jí v roce 1979 zemřel, začala častěji chodit pomáhat Sarah a Davidovi domů, nakonec se k nim nastěhovala.
Je malé, lehce nahrbené postavy, má zářivě modré oči a krátké šedivé vlasy. Stále se usmívá, ale postupem času ztrácí elán, který dříve mívala.
Se Susan má o dost hlubší vztah než s Clarou, protože ji více méně vychovávala.

Bratranec - Jerry Dorn, Davidův synovec, narozen 23.7.1979. Studuje v Bradavicích v Mrzimoru. Rodina o něm nevěděla až do doby, než nastoupil do Bradavic, kde potkal Claru a přišel na to, že jsou příbuzní.
Susan ho nezná tolik jako Clara, je pro ni jen o pár let starší bratranec, nic víc.

Situace rodiny - spíše chudší, nemají moc veliké příjmy vzhledem k tomu, že pracuje jen David a musí se udržovat dům. I přes to si na léto něco ušetří, aby mohli vyrazit na dovolenou někam pod stan.

Dosavadní život:
Od roku 1990 chodila na mudlovskou školu - nejdřív v Londýně, po přestěhování v Sheringhamu. Našla si partu kamarádů, se kterými chodí téměř každý den ven blbnout. Ve škole nikdy neměla s učením problémy, možná jen s matematikou.
Nikdy se u ní neprojevily žádné kouzelné schopnosti - všichni bojí, že žádné nejsou.

Má ráda:
Zvířata - hlavně Clařina augurona Zelenáče a králíky, které chovají doma na zahradě.
Hrachovku
Mléko
Famfrpál - nakazila ji Clara, ale nikdy jí nepůjčila koště, Susan i přes to tajně zkoušela létat.
Běhání po venku s kamarády - v noci i ve dne, jen tak i na různé "výpravy za dobrodružstvím".
Svého mudlovského nejlepšího kamaráda Reginalda
Růžovou a bílou barvu

Nemá ráda:
Čtení knih
Sezení na zadku a nicnedělání
Rajskou polévku
Vlasy do culíku
Přirovnávání jí ke Claře

Tajná přání:
Obarvit si hlavu na růžovo
Být lepší než její sestra - ve studiu i mimo něj, nechce žít v jejím stínu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama