Zamyšlení

3. ledna 2013 v 20:22 | Clara |  4. ročník
Dnes je divný den. Nikde se nic neděje a nikde nikdo není, takže jsem skončila na lavičce v jednom Londýnském parku kousek od Kotle. Při pozorování jezírka jsem dostala nápad - vytáhnout deník.


Teď tu jen tak sedím, nevím, co napsat a nechávám myšlenky volně plynout. Není to moc dobrý nápad, protože už zase začínám myslet na něj. Měla bych tuhle stránku deníku vytrhnout, rychle se zvednout a odejít pryč, ale nejde to. Většninou mě psaní uklidňuje, ale teď mi to nějak nejde... *písmo je lehce rozmazáno od slz*
Deníčku, já už nechci brečet, věř mi to. Hlavně už ne kvůli němu, protože on mi za to nestojí. Anthony - to je to jméno. Celé měsíce se mu vyhýbám. Neříkám ho nahlas, nikde ho nepíšu, dokonce se na něj snažím ani nepomyslet, protože pokaždé, když si na něj vzpomenu, se mi chce někam zalézt a vybrečet se, ale snažím se to nedávat najevo před ostatními. Ti si asi myslí, že jsem na něj už stačila zapomenout, ale není to pravda... *skvrny od slz jsou trochu větší* Vůbec to není pravda.
Jak tak nad tím přemýšlím, asi mi největší zkoušku ovládání připravila Katie. Ta dívka ze Zmijozelu, asi o rok, možná o dva, mladší než já.
Jednou večer si mě odvedla do zahrady za Kotel s tím, že se mnou chce mluvit. Ona mi to řekla. A co mi řekla? Řekla, proč se se mnou rozešel! A kvůli čemu? Kvůli Mattymu? *písmo je jen obtížně čitelné* Ne. Bylo to kvůli ní. Měl ji radši než mě.
A je to venku. Dej mi chvilku, musím se uklidnit...
*písmo je už bez skvrn* Vlastně na ni ani nejsem naštvaná, i když se to ode mě asi předpokládá, ale myslím, že je lepší, když to skončilo takhle brzo. Taky mi přišlo, že se mi povedlo se celkem slušně ovládnout a nedát na sobě nic znát, což je dobře. Aspoň se to nemůže nikde rozkřiknout. Něčí snaha mě utěšovat je to poslední, co bych potřebovala. Tady je taky důvod, proč to píšu do týhle pitomý knížky místo toho, abych se šla někomu svěřit. Třeba Amy. Ale ta už má mého brečení na jejím rameni asi taky dost.
A teď mě omluv, jdu se projít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama