Zapomenutý bratranec?

4. prosince 2012 v 14:50 | Clara |  4. ročník
Deníčku, to mi neuvěříš, co se stalo! Pořád tomu nemůžu uvěřit, ale nejspíš to bude vážně pravda!
Včera byla sobota a já seděla ve spolce a snažila si nacpat do hlavy teorii na obranu, když se tam objevili kluci a já si s nimi začla povídat. Jerry přišel s celou hlavou omotanou obvazy a vyprávěl mi, jak dělali večer s Nickem v lektvarovým klubu kraviny a jemu prasknul hrnek nad ohněm a voda mu popálila obličej. Díky bohu, že jsem nikdy nemívala takový hovězí nápady.

Samozřejmě je u toho chytili a dostali školní trest. Stejně si myslím, že se z toho nepoučí ani kdyby měli vlastní hlavou čistit záchody.
Pak nějak přišla řeč na Nixona a na to, jestli ho vyrazili nebo ne. Já si vzpomněla na to, co mi vždycky říkal táta: Kdo lže, ten krade a kdo krade, může i zabít. To by na něj dokonale sedělo, radši ani nechci vědět, co z něj vyroste.
Na to se Jerry chytil, že přesně to samý mu říkala mamka a jestli nemůže být s mým tátou příbuzná. Přišlo mi to dost nepravděpodobný, přeci jenom je to dost známý, ale zase táta o své rodině nikdy nemluvil. Nemá se s nimi rád a už v osmnácti se od nich odstěhoval do Anglie. Vlastně ani nevím, jestli má nějaké sourozence.
Jerryho rodiče prý dřív bydleli někde kousek od Německa, odkud je táta, což by byla další náhoda. Pořád jsem tomu moc nevěřila, ale dál jsem s ním rozvíjela teorie, jak bychom mohli být příbuzní.
Po chvíli přemýšlení mi došlo, že kdyby náhodou Jerryho mamka byla sestra táty, musela by se za svobodna jmenovat jako já - Hembreyová. Už jsem se nadechovala, že se ho na to zeptám, jenže mě předběhl. Vychrlil ze sebe přesně to, co mě napadlo. Zůstala jsem na něj jen nevěřícně koukat. Přeci jenom jsem nepočítala s tím, že by to mohla být pravda. Byla by to až moc veliká náhoda, ale náhody se zjevně dějí. Jerry Dorn je můj bratranec!
Ale nebudu předbíhat, ještě to není jisté. Dohodli jsme se, že se na to ještě doma přeptáme. Táta mě asi nebude mít moc rád, že se zmiňuju o jeho rodině, ale nic jiného mi nezbyde, pokud chci zjistit, jak to doopravdy je.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jerry jerry | E-mail | 4. prosince 2012 v 15:13 | Reagovat

hehe :D aspon to bude zabavnejsi :D

2 Clara Clara | 4. prosince 2012 v 15:14 | Reagovat

[1]: za předpokladu, že si ráčíš napsat životopis a nepoděláš to :D

3 jaris jaris | E-mail | 4. prosince 2012 v 15:20 | Reagovat

nekdy to napisu :D ale sam ne :p

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama