Prosinec 2012

Zkoušky, konec roku a začátek prázdnin

25. prosince 2012 v 23:32 | Clara |  4. ročník
Promiň, deníčku, že jsem dlouho nic nenapsala, ale bylo toho nĕjak moc. Ani jsem se nenadála a bylo pár dní před zkouškami. Učení jsem celý rok odkládala a najednou jsem měla jen pár dní. Tĕch pár dní jsem prakticky pořád ležela v nekonečném množství učení a stejně mi přišlo, že to bylo málo. Každý rok si říkám, že se budu učit aspoň měsíc dopředu, ale ještě mi to ani jednou nevyšlo. To se bude muset rychle změnit, protože příští rok mě čekají zkoušky NKÚ. Už teď se jich děsím.

Zapomenutý bratranec?

4. prosince 2012 v 14:50 | Clara |  4. ročník
Deníčku, to mi neuvěříš, co se stalo! Pořád tomu nemůžu uvěřit, ale nejspíš to bude vážně pravda!
Včera byla sobota a já seděla ve spolce a snažila si nacpat do hlavy teorii na obranu, když se tam objevili kluci a já si s nimi začla povídat. Jerry přišel s celou hlavou omotanou obvazy a vyprávěl mi, jak dělali večer s Nickem v lektvarovým klubu kraviny a jemu prasknul hrnek nad ohněm a voda mu popálila obličej. Díky bohu, že jsem nikdy nemívala takový hovězí nápady.

Krádež

2. prosince 2012 v 13:39 | Clara |  4. ročník
Bylo pondělí, tudíž i pravidelný trénink. Myslela jsem, že si jen tak zalétám, ale na hřišti mě čekalo překvapení. Hráli jsme zápas s Havraspárem. Vypadalo to na hodně slušnou šanci vyhrát, protože v havraspárském týmu mají skoro samé prváky, ale Annie musela na školní trest a havraspárským se povedlo naštvat Beth, která taky odešla. Tím jsme přišli o dva střelce a na jejich místa jsem nastoupila já a Amy. Já mám na chytání jiného míče než zlatonky vlohy asi jako dinosaurus, a taky se to projevilo.