Vánoce a silvestr

5. listopadu 2012 v 20:06 | Clara |  4. ročník
Přijde mi, že byl před chvílí začátek roku a už jsou tu Vánoce. Nemůžu říct, že bych je neměla ráda, vánoční výzdoba mi vždycky přijde úžasná, ale vadí mi těch pár dní před nimi, když se všichni snaží sehnat dárky a všude je děsný zmatek.
V tom děsném zmatku jsem se dokopala k tomu, abych šla na vánoční trhy prodat pár mých věcí, které nenosím a nepoužívám. Potřebovala jsem si vydělat nějaké peníze, abych měla za co koupit dárky, přece jenom naše rodina na tom není s penězi moc slavně. I když na trhy nepřišlo moc lidí, byla jsem úspěšná a prodala toho celkem dost.

Dalších pár dní mi nebylo moc dobře a byla jsem hrozně unavená, takže jsem ani nevylézala z postele. Stejně tak to bylo i na Štědrý večer. Celou hostinu jsem zaspala, což mě celkem naštvalo.
Ráno jsem se probudila s hromádkou dárků u nohou postele a moje zvědavost překonala všechnu únavu. Rychle jsem se vrhla do rozbalování. Čekala jsem jen pár dárků, ale bylo jich celkem dost. Nejvíc mě překvapili asi rodiče s babičkou. Tolik dárků jsem si od nich snad ani nezasloužila, když domů píšu jenom jednou za rok. Vážně bych měla psát častěji.
Po Vánocích samozřejmě následoval silvestr. Letos skřítkové s výzdobou opět nezklamali, vstupní síň se jim obzvlášť povedla a pro silvestrovský večírek připravili také super místo. Dokonce tam zase bylo i kluziště a můžu říct, že v šatech se bruslí vážně výborně. Celý večer hrála hudba přerušovaná doprovodným programem v podobě různých soutěží. Já jsem se soutěží neúčastnila, protože byly převážně vědomostní a to bych se akorát ztrapnila před velkou skupinou lidí.
Překonala jsem se už jenom tím, že jsem se od Amy nechala vytáhnout na parket. Na tanec jsem neskutečný dřevo, ale naštěstí Amy taky není zrovna výborná tanečnice. Chvíli nám naše taneční duo kazila i Hann, která u tancování narozdíl odemě nevypadá jako medvěd po pár panácích ohnivé whisky.
Když kapela začala hrát ploužáky, šly jsme si pro pití a posadily se ke stolu. K mému překvapení mi zrak padl na Tonyho tančícího s nějakou holkou. Myslím, že to byla Katie ze Zmijozelu, ale nejsem si jistá, stejně je to fuk. Celou dobu jsem měla za to, že tam Tony není, protože kdyby byl, přišel by mě přeci pozdravit. Nejspíš jsem se v něm opět zmýlila. Možnost, že si mě nevšiml, nepřipadá v úvahu. Později večer, když už bylo po půlnoci, jsme se s Amy pokoušely na parketě o tanec jen pár metrů od místa, kde stál. Tak proč tancuje s ní a ne se mnou? Jak už jsem několikrát psala, někdy ho vážně nechápu...
Asi mi nezbyde nic jiného, než si s ním v pondělí po vyučování opět promluvit. Začíná mě to unavovat.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 5. listopadu 2012 v 21:00 | Reagovat

Medvěd po pár panácích ohnivé whisky :D :D :D
A náhodou to nebylo tak hrozný, aspoň jsme se nezlily jako někteří jedinci... Měly bychom tancovat častějš :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama